viagra online

Kup los w loterii „Wygraj u Kossaków”. Atrakcyjne nagrody czekają.

loteria plakat
Zapraszamy do udziału w loterii „Wygraj u Kossaków”.

Ze sprzedażą losów wystartowaliśmy 4 czerwca 2016 roku (sobota) o godzinie 9:00 w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”, ul. Stary Dwór 4, Górki Wielkie. Losowanie nagród odbędzie się 14 sierpnia 2016 roku (niedziela), godzina 19.30 w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”.

Do wygrania niezłe „SZTUKI”
Losy tylko za 12 zł!

Nie trzeba być pełnoletnim!
Każdy dodatkowy los zwiększa twoją szansę na wygraną!

więcej w Regulaminie Loterii

 

 

Nagroda
mi w loterii są:

los
– 1 obraz namalowany podczas Warsztatów Działań Kreatywnych przez studenta uczelni artystycznej o wartości 300 zł
,

– 2 obrazy namalowane podczas Warsztatów Działań Kreatywnych przez studentów uczelni artystycznych z całej Polski o wartości 100 zł każdy,

– 4 grafiki wykonane podczas Warsztatów Działań Kreatywnych m.in. techniką linorytu przez studentów uczelni artystycznych z całej Polski o wartości 70 zł każda,

– 2 bawełniane duże torby małemade by Hanka Działa o wartości 45 zł każda,

– 3 egzemplarze płyty Gregory Gaynair Trio „DeVoto” z autografem artysty o wartości 30,00 zł każda.

PRZECZYTAJ REGULAMIN LOTERII

Dochód z loterii przeznaczymy na zacne cele statutowe Fundacji im. Zofii Kossak
 Po losowaniu nagród zapraszamy na koncert zespołu VOŁOSI.

Koncert zespołu VOŁOSI
14 sierpnia 2016 roku (niedziela), godzina 20.00
Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”, Górki Wielkie

Wstęp wolny!

VOLOSI3VOŁOSI zadebiutowali w 2010 roku na Festiwalu Nowa Tradycja zdobywając wszystkie nagrody regulaminowe i pozaregulaminowe. W roku 2011 potwierdzili swój sukces, otrzymując Grand Prix Svetozar Stracina dla najlepszego utworu world music w Europie na konkursie organizowanym przez Europejską Unię Nadawców EBU. W roku 2012 pierwsza płyta zespołu znalazła się w specjalnej selekcji TOP20 World Charts Europe. Od tej pory VOŁOSI są nieprzerwanie w trasie. Koncertując na całym świecie spotykają się ze spontanicznymi reakcjami publiczności i niezwykle przychylnym głosem recenzentów. Koncerty zespołu były transmitowane przez Program II i Program III Polskiego Radia, brytyjskie radio BBC oraz niemiecką stację WDR3. VOŁOSI współpracowali m.in. z Mateuszem Pospieszalskim, Markiem Mosiem i Orkiestrą AUKSO, Adamem Klockiem, legendą gruzińskiej muzyki Niazem Diasamidze, francuskim zespołem Lo’jo, norweskim Sigrid Moldestad Trio.

VOLOSI2Recenzenci zgodnie stwierdzają, że VOŁOSI wymykając się wszelkim klasyfikacjom stworzyli absolutnie oryginalny styl muzyczny. Przekraczając granice instrumentów smyczkowych tworzą muzykę na wskroś nowoczesną i atrakcyjną dla współczesnego odbiorcy – wyrastającą z karpackich korzeni, ale noszącą w sobie znamiona jazzowej improwizacji, naładowaną rockową energią, pełną niezwykle emocjonalnego przekazu. Ten fenomen sprawia, że VOŁOSI są uwielbiani zarówno przez publiczność wielkich rockowych festiwali, bywalców prestiżowych sal koncertowych, wielbicieli world music, ale i koronowane głowy.

źródło: http://www.volosi-band.com/

Z prasy:

„VOŁOSI are a revelation – their compelling performance energy transcends musical and geographical boundaries to create a completely irresistible combination. I defy you not to love them!”
 
Mary Ann Kennedy, BBC

 
“Muzyka formacji VOŁOSI, jest niepowtarzalna i nieporównywalna do żadnej innej. To bardzo wielka sztuka, aby w dzisiejszych czasach stworzyć coś nowego i absolutnie oryginalnego.”

Muzyczny Kraków

http://www.volosi-band.com/

https://www.facebook.com/volosi/
Kup płytę


Organizatorzy koncertu:

opkislogo

Share This:
Facebooktwitterpinterest