www.italianofarmacia.com

Nagroda dla Kacperka!

„Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” Zofia Kossak (Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej) fot.: multibook.pl

„Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” Zofia Kossak (Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej) fot.: multibook.pl

Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata otrzymały wyróżnienie w kategorii „Książka dla dzieci” w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Kapituła doceniła w postawie skrzata Kacperka i jego wiernych przyjaciół przede wszystkim troskę o ochronę domowego ogniska przed złem i niegodziwością. Cieszymy się, że wiele lat od swojego pierwszego wydania opowieść o Kacperku nadal cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno czytelników jak i wydawców.

Nagroda FENIKS jest przyznawana corocznie i otrzymuje ją wydawnictwo, które opublikowało książkę uznaną za najlepszą w danej kategorii. Celem konkursu jest promowanie i wyróżnienie wartościowych publikacji, które przez swą wymowę pozytywnie ukazują wartości chrześcijańskie.

Uroczysta Gala wręczenia Nagród odbyła się 18 kwietnia w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie. W imieniu wydawcy – Fundacji Servire Veritati Instytutu Edukacji Narodowej wyróżnienie odebrali Prezes Fundacji Piotr Konrad Stępień wraz z Anną Fenby Taylor, wnuczką Pisarki.

Fotorelacja

Feniks 2015 dla „Kłopotów Kacperka góreckiego skrzata” – Fundacja Servire Veritati

Share This:
Facebooktwitterpinterest