costo kamagra

Pracownia graficzna – wrześniowe spotkania

pracownia graficzna.ai
W czerwcu 2014 roku ruszyła PRACOWNIA GRAFICZNA dla młodzieży i dorosłych (11+). Zajęcia odbywają się cyklicznie. Na kolejne spotkania pracowni zapraszamy 20 i 27 września 2014 roku (sobota) na godz. 11:00.

W ramach pracowni graficznej realizowane są prace w technice linorytu, która jest najbardziej przystępną techniką druku wypukłego. Grupa poznaje narzędzia do grafiki warsztatowej i w teorii zapoznaje się z pokrewnymi technikami graficznymi. W programie zajęć znajdują się prace o różnym stopniu trudności. Grupa wykonała na wstępie ExLibris na małym formacie, kolejne prace dostosowane są do poziomu sprawności grupy. Wśród tematów znajdą się prace realizowane na jednej matrycy, w jednym kolorze, prace wielokolorowe na wielu matrycach, prace odbijane na tradycyjnym papierze offsetowym oraz na tkaninie. W programie pojawią się też prace eksperymentalne, łączące różne techniki, w tym monotypię, wykorzystujące prasę drukarską i nietypowe materiały do odbitek.  Zajęcia prowadzi: Alicja Woźnikowska-Woźniak.

Alicja Woźnikowska-Woźniak ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Biesku-Białej na specjalizacji wystawiennictwo i grafika użytkowa. Studiowała malarstwo na wydziale Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Od wielu lat pracuje jak projektant graficzny specjalizując się w projektowaniu identyfikacji wizualnych, znaków, logotypów, publikacji i liternictwie. Zajmuje się również ilustracją oraz sztuką plakatu. Regularnie współpracuje m.in. z Zamkiem Cieszyn, przeglądem filmowym Kino na Granicy, wykonując różnego rodzaju projekty graficzne. Jest członkiem Spółdzielni Socjalnej Parostatek w Cieszynie, gdzie odpowiada za grupę projektową Dinksy, prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci oraz prowadzi kurs rysunku.

IMG_0952

Na kolejne spotkania pracowni zapraszamy 20 i 27 września. Startujemy o godz. 11:00, kończymy pełni uśmiechu o godz 14:00.

Zapisy prowadzone są pod nr tel. 33 8510351 oraz adresem e-mail: gren.fundacja@gmail.com.

Udział w warsztatach jest bezpłatny! Spotkania w ramach pracowni graficznej będą odbywać się cyklicznie, jeden/dwa razy w miesiącu.

 

Share This:
Facebooktwitterpinterest